Grožio paslapties atskleidimas.....

2016.09.21 RIO grožio ambasadorės Astellos 5 laiškas Jums

Sveiki! Vasara kaip įprastai, ėmė ir prabėgo, nesustojo nei trumpam, nei akimirkai, o taip norėtųsi…. Tačiau dabar, berašant Jums, šviečia saulė ir todėl viliuosi, kad rudenėlis bus šiltas ir gražus. Ši vasara, nors ir skriejo nenusakomu greičiu, tačiau buvo ypatinga – įvyko mano vestuvės ir buvau RIO grožio ambasadore. Man buvo didelė garbė ir laimė išbandyti produktus, juos aprašinėti ir kartkartėmis pabendrauti su RIO grožio produktų kolektyvu. Jis – nuostabus, kaip ir patys produktai! Taigi, aprašysiu trumpai apačioje galutines mintis apie tris naudotus RIO produktus.

rio-1200x717-px-00000002

Precious Legs. Man, išbandžiusiai be galo daug įvairių priemonių ir produktų plaukelių šalinimui, tai buvo kažkas visiškai naujo. Su malonumu juo naudojausi. Tai visiškai kitoks požiūris į plaukų šalinimą. Aparatas ne tik šalina plaukus, tačiau kartu ir šveičia odą, jos nepažeidžiamas. Didžiausi privalumai – jokio skausmo, jokių įbrėžimų, neįauga plaukai, neberia (bent jau man), paprasta naudotis, švelni it kūdikėlio oda. Minusai – reikalauja kantrybės ir dar neįgudusiai rankai – daugiau laiko, negu naudojant paprastą skutimosį peiliuką, nors ir pastarajai priemonei reikia atidumo, norint nesusižeisti. Labai rekomenduoju toms, kurios bijo/vengia skausmo, po skutimosi išaugančių spuogelių, toms merginoms ir moterims, kurios nori ne tik pašalinti nepageidaujamus plaukelius, bet ir glotnios, švelnios odos.

Blue Light – mano vienas didžiausių draugų prieš vestuves. Pliusai – labai kompaktiškas, lengvas, paprastas naudojime, pati procedūra užima mažai laiko, galima naudoti ir dviese, nes į komplektą įeina dvi kapos, dantys tampa kažkiek jautresni (iš karto po procedūros), bet tai labai trumpalaikis pojūtis. O svarbiausia, rezultatai labai greitai matosi! Minusai – daug kam tai dar nėra atrastas dalykas. Tikrai rekomenduoju visoms ir visiems, kurie nori baltos šypsenos per trumpą laiką! Be abejo, tai neatstoja reguliarios burnos higienos pas Jūsų odontologąJ

Deep Pore Cleanser – tai buvo visiškai naujas produktas man. Iš pradžių buvo šiokia tokia baimė ir teko prisijaukinti jį. Privalumai – tinka naudoti su mėgstamais valikliais/drėkikliais, nereikia papildomai nieko pirkti, galima ir išvis apsieiti be jokių papildomų priemonių. Rezultatas pastebimas kas kart po procedūros (bent jau toks mano asmeninis patyrimas). Deep Pore Cleanser – tai net keturios procedūros viename aparate, malonūs pojūčiai nuo impulsų, kurių intensyvumą gali savarankiškai reguliuoti ir pritaikyti prie savo odos jautrumo/ pralaidumo lygio. Aparatas gali būti naudojamas kelių žmonių. Procedūrų laikas trumpas, tad nereikia skirti viso vakaro gražinimuisi. Minusai – užtrunka kažkiek laiko išmokti tinkamai naudotis, kai kurioms tie impulsai gali pradžioje nepatikti (mano mamai iš pradžių nepatiko, tačiau vėliau pakeitė nuomonę). Rekomenduoju – visoms moterims ir panelėms, kurioms tikrai rūpi jų graži išvaizda, bei spindinti ir gaivi veido oda. Taip, kartais tikrai reikia save prisiversti pasidaryti tokias procedūras, nes čia ne plaukeliai, kurie bado akis, tačiau kada tai tampa įpročiu, problemų nebelieka. Juk grožis savaime neateina, jį reikia puoselėti. Įsitikinus, kad grožio ritualas privalo būti kiekvienos moters dienotvarkėje!

Labai dėkoju RIO už tokią unikalią galimybę išbandyti jų produktus ir pasidalinti savo patirtimi su kitomis merginomis bei moterimis. Būdama Rio grožio ambasadore atradau kitokias savęs puoselėjimo galimybes, supratau, kad būti gražia, tai nebūtinai reiškia daugybę brangių procedūrų grožio salonuose, tai galima nesunkiai atlikti ir namuose Rio grožio prietaisų pagalba. Reikia tik netingėti ir norėti atrodyti gražiai. Žinau, kad vestuvių dieną aš švytėjau iš laimės, tačiau tikrai jaučiu, kad prie mano grožio ir geros savijautos prisidėjo ir Rio!!

Ačiū dar kartą! Visoms malonaus naudojimo, puikių rezultatų, daugybę komplimentų ir gražaus bei spalvoto rudens!

 

2016. 08.30 RIO grožio ambasadorės Astellos 4 laiškas Jums

Labų dienų!

Visai neseniai teko išvažiuoti trumpų atostogų. Besikraudama lagaminus nusprendžiau įsidėti ir Blue Light tiesiog kaip bandymą, ar vis tik rasiu laiko juo naudotis, kai galvoje mintys sukasi tik apie saulės vonias ir „smūčių“ kokteilius. Pripažinsiu, kad pirmas dienas besistengdama atsijungti nuo visų darbų atsijungiau ir nuo Blue Light, tačiau atostogoms artėjant į pabaigą ir grįžinėjant į realybę mintimis, aš išsitraukiau savo gražuolį ir kartu su draugu atlikome kelias procedūras. Blue Light pamatė ir keletas kitų kartu buvusių draugų ir iš kai kurių išgirdau istorijas, kad bebalinant dantis namuose su kitais balinimo priemonėmis, jos iš tiesų labai pakenkė dantims – itin sujautrėjo ir nuo to laiko įvairias dantų balinimo procedūras apeina dideliu lanku. Mano patirtis su Blue Light Whitening yra žymiai malonesnė. Nusiskundimų tikrai neturiu. Manau, kad mėlyna šviesa tikrai daro stebuklus. Taip, dantys iš karto būna šiek tiek jautresni, tačiau tai tik labai laikinas dalykas ir po valandėles iš viso nieko nesijaučia.

white photo

Man labai patinka prietaiso paprastumas, lengvumas jį vežtis ir patogumas. Labai džiaugiuosi, kad nereikia „kapos“ laikyti ilgai, nes tiesiog neturėčiau kantrybės ir butų labai nepatogu. 10 minučių yra pats optimaliausias variantas.

Tiek aš, tiek mano draugas mėgstame balintis dantis po vakarienės, kelias valandas prieš miegą. Po balinimosi tą dieną daugiau nieko nebevalgom, mums atrodo, kad taip tik dar labiau užsitvirtina baltumas. Džiaugiamės, kad mūsų abiejų šypsenos pabalo. Tikrai matome gerą rezultatą.

Deep Cleanser šiuo metu yra labai geras mano draugas, nes taip sutapo, kad kaip tik ruošiuosi vienai nuostabiai šventei savo gyvenime – savo vestuvėms, todėl veido oda yra ypač svarbi! Pats prietaisas turi keturias pagrindines funkcijas – Giluminį valymą, Paruošimą, Drėkinimą ir Atgaivinimą. Aš daugiausiai naudoju valymą ir drėkinimą. Labiausiai pamėgta procedūra yra drėkinimas, nes mano oda ypač sausa. Man labai paprasta ir patogu ją daryti, nes po įprasto vakarinio ritualo aš pasitepu veidą drėkinamu kremu ir be jokio papildomo vatos lapelio tiesiog ‚vedžioju‘ po veidą su prietaisu. Iš pradžių prietaise jungdavau tik žemą lygi, t.y. tik silpnas vibracijas, tačiau dabar visada naudoju didesnes vibracijas, nes norisi daugiau pojūčių. Prietaisas naudoja mikrosrovės impulsus, tad procedūros metu juntami nežymūs dilgčiojimai. Veidas tarsi atgyja! Pastebėjau, kad tam tikrose veido vietose jaučiasi didesni dilgčiojimai negu kitose. Tikriausiai nuo skirtingų veido vietų pralaidumo impulsams. Šitie pojūčiai man asmeniškai diskomforto nesukelia, priešingai – kai jaučiu kažką, man atrodo, kad ir poveikis bus didesnis. Po procedūros veido oda atsigauna, panaikinami visi nuovargio požymiai. Man tai patinka!

deep photo

Galbūt esu jau kažkada rašiusi, kad iš pradžių nebuvo labai patogu laikyti prietaisą ir jis man vis išsijungdavo (naudojant Deep Cleanser pirštai turi liesti specialias plokšteles, esančias prietaiso briaunose), tačiau dabar tikrai atsiimu tuos žodžius. Įgūdau, tad ir naudojimasis tapo paprastas ir lengvas.  Dar vienas be galo nuostabus dalykas yra tas, kad prietaisas neturi jokiu laidų, todėl grožio procedūras galiu daryti ten, kur man tuo metu patogiausia: minkštai sėdint ant sofos ir žiūrint televizorių, ar relaksuojant minkštasuolį ir klausantis muzikos.

Linkiu visiems gražių dienų ir nuostabių atspindžių veidrodžiuose!

Jūsų Astella

 

2016. 07.29 RIO grožio ambasadorės Astellos 3 laiškas Jums

 

Sveiki!

Iš tiesų sunku patikėti, kad vasara jau perkopė į antrą pusę, tačiau labai tikiu, kad likusi vasaros dalis bus dar geresnė už pirmąją. :)

Daugiau dėmesio šį kartą skyriau Deep Pore Cleanser prietaisui. Prisipažinsiu, tačiau tai prietaisas, kurį padėdavau toliausiai ir vis rasdavau pasiteisinimų, kodėl reiktų atidėti naudojimąsi juo kitam kartui. Ir viskas dėl neįgudimo juo naudotis! Skaičiau puikiausius atsiliepimus iš užsienio tų moterų, kurios jį naudoja, tad privalau išmokti pati. Ir kad procedūra taptų tikru malonumu, juolab, kad mačiau gerus rezultatus po sėkmingų mano bandymų. Prižadu nepasiduoti!:)  Akivaizdu, kad jis yra labai funkcionalus, lengvas ir gali tapti puikiu grožio ritualo pastoviu palydovu. O jo dar vienas privalumas – galimybė jį naudoti kartu su mano (jūsų) pamėgtomis valymo ir drėkinimo priemonėmis. Juk, kas jeigu ne mes pačios žinome kas mūsų odai yra geriausias dalykas!

Precious Legs, apie kurį daugiau rašiau praėjusį kartą, taip pat yra labai aktualus šiuo metu, jį naudoju reguliariai, skųstis kol kas neturiu kuo. :) Maudynių sezonas pačiame įkarštyje, tad turėti gražias kojas yra “must have” dalykas. Prietaisas ne tik šalina plaukelius, bet ir šveičia odą, tad įdegis gula tolygiai. Ar jaučiuosi paplūdimio deive? Taip!

Dantų balinimo prietaisas Blue Light taip pat visada su manimi, reguliariai jį naudoju. Džiaugiuosi vis baltesne šypsena, o svarbiausia, jokių nemalonių pojūčių ir dantų pajautrėjimo!

Gražių saulėtų dienų! Vasara dar tikrai nesibaigė :)

Astella

 

2016. 07.21 RIO grožio ambasadorės Astellos 2 laiškas Jums

 

Sveiki!

 

Štai ir vėl rašau aš ir dalinuosi paskutiniais įspūdžiais naudojantis RIO prietaisais. Šį kartą didesnį dėmesį skyriau Precious Legs aparatui, nes, nors paskutiniu metu orai ne visada lepina vasariška šiluma, jeigu tik pasitaiko proga visada stengiuosi užsivilkti suknelę ar sijoną. O tam šilkinės kojos yra tiesiog būtinos!

 

Praėjusį kartą rašiau, kad, iš tiesų, naudojimas, nors iš pradžių ir atrodo paprastas, man pasirodė šiek tiek problemiškas ir reikalaujantis praktikos. Tad stengiausi juo paskutiniu metu praktikuotis kuo dažniau. :) Antrą kartą naudodamasi aparatu iš tiesų vis dar susidūriau su sunkumais ir galvojau, kad tiesiog neišmoksiu juo tinkamai naudotis, tačiau paėmus į rankas dar kartelį, mano nuomonė po truputį keitėsi ir dabar galiu drąsiai sakyti, kad aš jau laukiu sekančio karto :) Yra dar viena priežastis, kodėl man norisi juo naudotis – oda tampa tartum šilkas! Tikrai neatsimenu, kad kojų oda butu buvusi tokia švelni, po bet kurios kitos depiliacinės priemonės. Taip tikriausiai yra todėl, kad kartu su plaukelių naikinimu, jis taip pat pašalina ir negyvas odos ląsteles. Man labai patinka švelnių kojų jausmas! Dar vienas labai didelis pliusas yra tas, kad, nors jis ir yra elektrinis, tačiau laidas yra pakankamai ilgas ir todėl patogu. Man atrodo, kad tai yra labai svarbu, bet RIO apie tai jau pagalvojo anksčiau už mane :)

Praėjusį kartą pamiršau paminėti apie prietaiso pakuotę – ji visiškai paprasta, tačiau man nėra patogu jį laikyti pakuotėje, tad laikau stalčiuje šalia kitų savo grožio aparatėlių. :)

 

Deep Cleanse prietaisas kurį laiką buvo atidėtas į šalį, tačiau pavyko dar vieną kartą juo pasinaudoti šią savaitę naudojant kelias skirtingas procedūras. Jis ir toliau mane džiugina :) Ketinu pasimėgauti juo dar kelis kartus, išbandyti porą naujų procedūrų ir galbūt net duoti pabandyti mamai, kuri galėtų ir jums ką nors papasakoti.

 

Dantų balinimosi kapas taip pat naudoju, esu tikrai labai patenkinta. Kadangi pakuotėje yra dvi kapos, vienas daviau savo draugui, bent jau kol kas, matau, kad jas jis dar labiau įsimylėjęs, nei aš :) Daugiau apie jas taip pat planuoju papasakoti vėliau.

 

Siunčiu šilčiausius linkėjimus ir iki kito karto!

Astella

2016. 07.08 RIO grožio ambasadorės Astellos 1 laiškas Jums

Sveiki! Labai džiaugiuosi, kad tapau RIO ambasadore ir galiu viską išbandyti pati! Mano spintelėje trys nauji prietaisai – dantų balinimo kapos (Blue Light Teeth Whitening), prietaisas, skirtas atlikti įvairias veido procedūras (Deep Pore Cleanser) ir prietaisas, skirtas šalinti nepageidaujamus plaukelius (Precious legs). Tad trumpai apie pirmus mano potyrius.

Dantų balinimą esu išbandžiusi prieš 6 metus, tačiau tai buvo mėgėjiškas bandymas ir, nors rezultatus tam tikrus mačiau, tačiau dantys pasidarė labai jautrūs ir po poros bandymų viską nutraukiau. Burnos higiena rūpinuosi įprastai – įprastas dantų šepetėlis ir dantų pasta. Kadangi turėjau blogos patirties su dantų balinimu, šį kartą balinamosios pastos naudojau itin mažai, nors žinau, kad ji nėra tokios stiprios koncentracijos ir čia stebuklus atlieka paslaptinga mėlynoji šviesa :) Po pirmo karto rezultatų dar nematyti, tačiau jokio diskomforto nejaučiu, o ir 10 minučių palaikyti ‘kapą’ burnoje visiškai įmanoma ir paprasta.

Nepageidaujami plaukeliai yra mano didžiausias priešas ir neapykanta jiems tokia didelė, jog beveik 10 metų aš juos šalindavau karštu vašku eidama į grožio centrus, tikėdama, kad jie stebuklingai išnyks. Badžiau ir cukraus procedūras, tačiau apart to, kad tai nemažai kainuoja ir skausmas yra gana didelis, visą vasarą turėdavau planuoti pagal grafiką, kada eisiu vėl šalinti papildomus plaukelius, kadangi negali atlikti procedūros bet kada ir juos (plaukelius) turi nemažai paauginti, kas nėra malonu ir estetiška ypač šiltuoju metu laiku. Po to sekė epiliatorius, tačiau nepageidaujami plaukeliai atauga labai greitai ir įauginėjančių plaukų kiekis yra tikras antras galvos skausmas. Todėl naujo prietaiso išbandymas, tikras malonumas! Pirma mintis pabandžius RIO prietaisą, kaip keista – visiškai neskauda ir netgi savotiškai malonu. Tačiau supratau, kad reikia šiek tiek praktikos, nes ties tam tikromis vietomis teko gerokai paplušėti, kad viskas, ko nereikia pasišalintų. Jaučiuosi šiek tiek pramokusi, kaip naudotis ir jau labai laukiu kito karto! :)

Tikrai negalėčiau pasakyti, kad esu iš tų žmonių, kurie kada nors galėjo džiaugtis porcelianine oda. Problemų su oda turiu kartas nuo karto, todėl ir veido procedūrų esu išbandžiusi ne vieną ir ne dvi. Šiuo metu tikrai nesidžiaugiu esama veido odos situacija, todėl labai laukiu malonių pokyčių pasinaudojus RIO veido valymo/drėkinimo/atgaivinimo prietaisu. Pirmas įspūdis labai gerai, nors galvojau, kad užtruksiu labai ilgai skaitydama instrukciją. Pasirodo viskas tikrai gana paprasta. Jau atlikau porą procedūrų ir atrodo, kad poveikį mačiau iš karto :)

Laukiu naujų procedūrų su trimis neišskiriamais draugais šią vasarą :), o su jumis būtinai pasidalinsiu savo rezultatais ir pamąstymais.

Astella