• sonicleanse_pure
  • Sonicleanse pure
  • FASB exfoliating body brush
  • sonicleanse FASB
  • rio-fasb-sonicleanse-pure-sensitive-brush2
  • rotating
  • fasb - super soft
  • fasb accessory - brush
  • adaptor

Sonicleanse™ Pure

Nepriekaištingam veido valymui
MODELIS: FASB

Su Sonicleanse™ Pure kasdienes odos priežiūros procedūras atliksite dar profesionaliau.

Šį prietaisą sudaro lygių neturintis prabangus minkštas dviejų dalių šepetėlis, kurio vidinė dalis skirta nosies ir akių sričiai valyti. Didelio dažnio garso vibracijas skleidžianti galvutė su minkštu šepetėliu švelniai šveičia odą ir šalina nešvarumus – jausite, kad Jūsų oda giliai išvalyta.

Galima įsigyti papildomus priedus:

accessory_3-fasbaccessory_4-fasb accessory_5-fasb

Sonicleanse™ Pure
Nepriekaištingam veido valymui

Su Sonicleanse™ Pure kasdienes odos priežiūros procedūras atliksite dar profesionaliau. Šį prietaisą sudaro lygių neturintis prabangus minkštas dviejų dalių šepetėlis, kurio vidinė dalis skirta nosies ir akių sričiai valyti. Didelio dažnio garso vibracijas skleidžianti galvutė su minkštu šepetėliu švelniai šveičia odą ir šalina nešvarumus – jausite, kad Jūsų oda giliai išvalyta.

Vadovaudamiesi impulsų laikmačiu, kaktos, nosies ir smakro zoną valykite 60 sekundžių. Galite pasirinkti vieną iš dviejų greičių: „Sensitive“ (jautrųjį) sausai ir plonai odai arba „Intense“ (intensyvųjį) probleminėms sritims.

Sonicleanse™ Pure parduodamas su patogiu USB įkrovikliu ir yra visiškai atsparus vandeniui – taigi valyti odą galite prausdamiesi duše arba vos baigę praustis.

Palepinkite save šia švelnia grožio procedūra ir kasdien džiaugsitės gaivesne, lygesne ir švaresne oda.

Sonicleanse™ Pure savybės:

► 2 dalių prabangi minkšto šepetėlio galvutė
► 2 veikimo greičiai skirtingiems odos tipams
► įkraunamas per USB
► atsparus vandeniui – IPX8 klasė
► akumuliatoriaus įkrovos trukmė – 15 dienų
► veikia tyliai

MODELIS: FASB

Įsigyti galima:

PC Topo Centras
PC Avitela
PC Technorama
PIGU.LT
Grožio draugas

Jeigu Jūs pageidaujate įsigyti šį prietaisą, bet jo nėra Jūsų artimiausioje parduotuvėje, prašome atsiųsti užklausimą grozis@artedomestica.eu

UAB Arte Domestica – oficialus ir vienintelis Rio produkcijos ženklo atstovas Baltijos šalyse. Dėl daikto kokybės trūkumo ir/ar prekės išvaizdos neatitikimo, įsigyjant grožio prietaisą ar kitą Rio produkciją ne Arte Domestica platinimo vietose, įmonė atsakomybės neneša.