• DCIR
  • dcir packing
  • DCIR valymas
  • dcir valo tarp dantų
  • targeted_precision
  • savybės
  • DCIR 1700 pulses

Rio Water Flosser and Oral Irrigator™

Sveikesnėms dantenoms ir burnai
MODELIS: DCIR

Burnos higienos prietaisas Rio Water Flosser and Oral Irrigator™ išsiskiria tarpdančių siūlo veiksmingumu ir naudojimo patogumu, nes šis įrenginys belaidis ir įkraunamas.

Vandeninis „tarpdančių siūlas“ švelniai, tačiau giliai valo tarpdančius ir dantenų liniją – jūsų dantenos ir burna bus dar sveikesnės.

Rio Water Flosser and Oral Irrigator™
Sveikesnėms dantenoms ir burnai

Burnos higienos prietaisas Rio Water Flosser and Oral Irrigator™ išsiskiria tarpdančių siūlo veiksmingumu ir naudojimo patogumu, nes šis įrenginys belaidis ir įkraunamas.

Vandeninis „tarpdančių siūlas“ švelniai, tačiau giliai valo tarpdančius ir dantenų liniją – jūsų dantenos ir burna bus dar sveikesnės. Purškiamas vanduo įsiskverbia giliau nei įprastas tarpdančių siūlas ir yra gerokai veiksmingesnis nei rankinis šepetėlis, todėl pašalina daugiau apnašų ir nešvarumų.

Savybės:

► trumpiau nei per minutę išvalo visus tarpdančius
► 360 laipsnių besisukantis antgalis
► iki 1700 valymo impulsų per minutę
► lankstus antgalis padeda tiksliai nukreipti vandens srovę į tarpdančius ir palei dantenų liniją į sunkiai pasiekiamas vietas
► 3 vandens srovės režimai: „Regular Jet“ (įprasta srovė) skirta tarp dantų įstrigusioms maisto dalelėms šalinti, "Pulsed Jet“ (impulsinė srovė) giliai įsiskverbia, šalina apnašas sukeliančias bakterijas, masažuoja dantenas ir skalauja zoną tarp dantų ir dantenų, „Sensitive Pulsed“ (švelni impulsinė srovė) švelniai masažuoja dantenas
► galima naudoti su vandeniu arba burnos skalavimo skysčiu
► reguliuojamas vandens slėgis – nuo 40 iki 80 PSI
► įkraunamas; vieną kartą visiškai įkrovus veikia net 3 savaites
► didelė talpa – 200 ml lengvai pripildomas indas
► atsparumo vandeniui klasė – IXP7
► balinamoji procedūra trunka tik 10 minučių
► 2 skirtingi antgaliai

Modelis: DCIR

Įsigyti galima:

PC Topo Centras
PC Avitela
PC Technorama
PIGU.LT
Grožio draugas

Jeigu Jūs pageidaujate įsigyti šį prietaisą, bet jo nėra Jūsų artimiausioje parduotuvėje, prašome atsiųsti užklausimą grozis@artedomestica.eu

UAB Arte Domestica – oficialus ir vienintelis Rio produkcijos ženklo atstovas Baltijos šalyse. Dėl daikto kokybės trūkumo ir/ar prekės išvaizdos neatitikimo, įsigyjant grožio prietaisą ar kitą Rio produkciją ne Arte Domestica platinimo vietose, įmonė atsakomybės neneša.